Drzwi zewnętrzne

Drzwi stalowe KMT Plus

Drzwi stalowe KMT Plus

Drzwi przeznaczone do stosowania w budownictwie wielorodzinnym oraz jednorodzinnym. Solidna budowa oraz bardzo dobre parametry techniczne gwarantują zadowolenie z użytkowania.

Drzwi stalowe KMT Standard

Drzwi stalowe KMT Standard

Drzwi w wyposażeniu standardowym posiadają trzy bolce antywyważeniowe, które podczas zamykania drzwi wchodzą w gniazda zamontowane w ościeżnicy uniemożliwiając wypchnięcie skrzydła.

Drzwi stalowe wejściowe

Drzwi stalowe wejściowe zewnętrzne

Drzwi wejściowe serii STANDARD 55 produkcji KMT, lidera w produkcji drzwi stalowych na polskim rynku.

 

Drzwi zewnętrzne wejściowe

Wysokiej jakości drzwi zewnętrzne wejściowe to produkty w wersji jedno i dwuskrzydłowej. Istnieje możliwość zamówienia także produktów z tak zwaną dostawką. Wyroby te mogą być wyposażone w dodatkowe elementy, podwyższające ich klasę antywłamaniową bądź też walory dekoracyjne.
W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się drzwi zewnętrzne wejściowe, dostępne w różnych wersjach. Proponujemy produkty z szybą, dwuskrzydłowe, a także jednoskrzydłowe. To wyroby zaliczane do stolarki zewnętrznej, posiadające różne rozmiary i wersje kolorystyczne do wyboru. Drewniane drzwi zewnętrzne wejściowe z naszego sklepu, mogą posiadać barwę orzecha ciemnego, antracytową, białą, mahoniu, dębu rustykalnego czy modnego od kilku sezonów koloru Winchester. Polecamy produkty otwierane do środka, na zewnątrz, a także te, które można montować, zarówno od lewej, jak i prawej strony. Wszystkie wyżej wymienione wyroby wyróżniają się wymaganymi atestami i certyfikatami, co podwyższa ich trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. W atrakcyjnej ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się drzwi metalowe zewnętrzne. To produkty odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników pogodowych, a także podwyższonej temperatury powietrza i otwartego źródła ognia. Te elementy stolarki są wykonane bardzo starannie, co zabezpiecza je przed powstaniem uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych codzienną eksploatacją. Wykonane z metalu drzwi zewnętrzne mogą posiadać elementy dekoracyjne w postaci przeszklenia bądź też zdobień, zamontowanych na ich powierzchni. Te łatwe do utrzymania w czystości drzwi, które można montować na zewnątrz, stanowią nie tylko zabezpieczenie danego budynku, ale również wyróżniają się efektownym wyglądem. To produkty zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami aranżacyjnymi.

Drzwi zewnętrzne wejściowe o wysokiej klasie antywłamaniowej

Osoby aranżujące swoje domy, mieszkania bądź też budynki firmowe, powinny zapoznać się z produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym. Proponujemy drzwi metalowe zewnętrzne, dedykowane bardzo wymagającym klientom. To produkty znanych i cenionych marek, specjalizujących się w wytwarzaniu nowoczesnej stolarki okiennej i drzwiowej. Rekomendowane przez nas metalowe drzwi montowane na zewnątrz są odporne na akty wandalizmu, w tym wyłamanie przy pomocy ostro zakończonych narzędzi. To produkty, które nie zmieniają swojego wyglądu pod wpływem działania niektórych preparatów chemicznych. Można zdecydować się na drzwi stalowe antywłamaniowe, akceptowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe i reasekuracyjne. To produkty wyróżniające się bardzo łatwym montażem i demontażem. Drzwi stalowe antywłamaniowe mogą posiadać tradycyjną klamkę, jak również kulkę. Produkty te są dostępne z ościeżnicami, jak również dodatkowymi elementami, wpływającymi na ich estetyczny wygląd, a także odporność na próby sforsowania przy użyciu, zarówno elektronarzędzi, jak i różnego typu przedmiotów, w tym łomów czy śrubokrętów. Posiadające bardzo wysoką klasę antywłamaniową drzwi stalowe są odporne na działanie korozji. To produkty, których wysoka jakość idzie w parze z bardzo atrakcyjną ceną.

Drzwi stalowe KMT wejściowe i produkty wykonane z drewna z progiem cieplnym

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje także drzwi stalowe KMT wejściowe. Produkty te są dostępne z efektownym przeszkleniem. Można zdecydować się na wyroby z linii duocolor, premium, a także klasycznej. Posiadamy także ofertę drzwi pełnych o wysokiej estetyce, która gwarantuje idealne wkomponowanie się tych elementów w architekturę nowoczesnego budownictwa. Proponowane przez nas drzwi stalowe KMT wejściowe posiadają skrzydła wykonane w innowacyjnej technologii tłoczenia, polegającej na mocowaniu szyby bezpośrednio na płaszcz skrzydła. W praktyce oznacza to, że płaszczyzna szyby jest równa z płaszczyzną skrzydła. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także drzwi wzmocnione wejściowe drewniane, przeznaczone dla klientów, będących właścicielami nowoczesnych i tradycyjnych budynków. To produkty wykonane bardzo starannie, co podwyższa ich trwałość. Rekomendowane przez nas wyroby są dostępne w różnych rozmiarach do wyboru. To elementy stolarki ze skrzydłem ocieplonym pianką PUR i ościeżnicą z progiem cieplnym. Produkty te mogą posiadać klamkę z rozetą. Są one dostarczane z kompletem wkładek. Poszycie wykonane z blachy obustronnie ocynkowanej o optymalnie dobranej grubości, eliminuje straty ciepła. Z uwagi na to polecane przez nas drzwi wzmocnione wejściowe drewniane wpływają na obniżenie rachunków za ogrzewanie w sezonie wiosennym, jesiennym i zimowym.

Estetycznie wyglądające i zabezpieczające budynek drzwi zewnętrzne wejściowe, stanowią doskonałe rozwiązanie dla bardzo wymagających klientów. To produkty stworzone z najlepszych jakościowo materiałów.