Wiertnice do betonu

Wiertnica diamentowa do betonu i asfaltu

Wiertnica diamentowa do betonu i asfaltu

Wygodna obsługa dzięki niezwykle kompaktowej budowie i lekkości.
Wydajny silnik z bardzo dużą mocą wiercenia.

Wiertnica do otworów w betonie

Wiertnica do otworów w betonie

Wiertnica to kompletny zestaw wiertniczy: silnik T1-200-EL + statyw L200,
przeznaczony do wiercenia otworów w betonie.

Wiertnica diamentowa DME22SU

Wiertnica diamentowa

Wiertnica diamentowa DME22SU do betonu i asfaltu wiercenie do ∅180mm
w komplecie ze statywem DRU160. Wygodna obsługa za pomocą pokrętła krzyżakowego. 

Wiertnice do betonu

Niezawodne w działaniu urządzenia- wiertnice do betonu, są przystosowane do wykonywania nawet bardzo skomplikowanych prac budowlanych i remontowych. Ich kompaktowe wymiary i niska waga, idą w parze z bardzo wydajnym silnikiem, o dużej mocy wiercenia.

Posiadanie nowoczesnych urządzeń, przeznaczonych do prac budowlanych i wykończeniowych, znacznie skraca czas, jaki potrzebny jest na wykonanie wyżej wymienionych działań. Dlatego też coraz więcej firm, oferujących remonty mieszkań, domów i obiektów komercyjnych, decyduje się na zakup najnowocześniejszych urządzeń. Sprzęt ten znajduje się w asortymencie naszego sklepu internetowego. Do grupy tej należy między innymi wiertnica diamentowa do betonu. To urządzenie niezawodne, które jest wyposażone w innowacyjny, energooszczędny silnik, zapewniający długą, bezproblemową pracę, bez potrzeby wykonywania jakichkolwiek przerw. Dobrej jakości wiertnica do betonu z naszego sklepu internetowego, wyróżnia się doskonałym działaniem, jak również trwałością poszczególnych elementów składowych. Dzięki temu sprzęt ten jest odporny na intensywną eksploatację i sprawdzi się jako podstawowe wyposażenie firm budowlanych i wykończeniowych. Bardzo łatwa obsługa, polecanej przez nas wiertnicy do betonu, umożliwia wykorzystanie jej także na użytek prywatny przez domowych majsterkowiczów i osoby, które samodzielnie wykonują remonty czy też przebudowy swoich mieszkań bądź domów. Wiertnica do betonu to sprzęt, który posiada wbudowane wskaźniki mocy, a także zabezpieczenie podzespołów przed przeciążeniem i ryzykiem przegrzania.

Wiertnice do betonu – nowoczesne elektronarzędzia

Atestowana i certyfikowana wiertnica diamentowa to urządzenie, które nie wymaga czasochłonnych przeglądów i serwisowania. Sprzęt ten może być obsługiwany przez operatora, który posiada duże doświadczenie w tym zakresie, jak i amatora. Z uwagi na to, że proponowana przez nasz sklep internetowy wiertnica diamentowa ma różne uchwyty mocowania na statywie, sprzęt ten może być dopasowany nie tylko do metrażu danej przestrzeni, ale również ogólnych warunków wykonywania określonej pracy. Kompaktowe wymiary, którymi wyróżnia się wiertnica diamentowa z naszej stałej oferty, ułatwiają jej transport w dowolnie wybrane miejsce. Sprzęt ten jest niekłopotliwy w montażu i demontażu. Może on być przechowywany w składziku na narzędzia, magazynie lub też w piwnicy, w której nie pojawia się zbyt duże zawilgocenie powietrza. Dobrej jakości wiertnica diamentowa, która znajduje się w naszym sklepie internetowym, została zaprojektowana z myślą o wykonywaniu prac wymagających dużej precyzji. Proponowany sprzęt może posiadać wbudowany system, zapobiegający jego uszkodzeniu w postaci widocznych, przeciwprzeciążeniowych diod ledowych. Niewielka powierzchnia płyty mocującej, umożliwia wykorzystanie takiego elektronarzędzia, jak wiertnica diamentowa do wykonywania prac w materiałach podatnych na uszkodzenia mechaniczne.

Jakie zalety posiada wiertło koronkowe?

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także różnego typu akcesoria do wiertnic. Jednym z nich jest wiertło koronowe diamentowe. Proponowany przez nas wyrób umożliwia wiercenie z ręki lub na statywie, we wszystkich rodzajach betonu i muru. Oferowane przez nas wiertło koronkowe to jedno z najtrwalszych akcesoriów, dedykowanych elektronarzędziom, przeznaczonym do wykonywania różnego typu nawierceń w materiałach trudnych do obróbki. Produkt ten może być używany do wszystkich rodzajów betonu. Jego wysoka wydajność idzie w parze z bardzo łatwym montażem i demontażem. Posiada on wytrzymały segment pierścieniowy, spawany laserowo, który podwyższa walory użytkowe tego akcesorium. Polecane przez nas wiertło koronkowe diamentowe przydaje się do wykonywania odwiertów na mokro, głównie bardzo małych otworów pod kotwy lub przeloty. Jest to akcesorium dostępne w różnych rozmiarach do wyboru, co umożliwia jego perfekcyjne dopasowanie do rodzaju wykonywanych prac. Proponowane przez nasz sklep internetowy koronki diamentowe to produkty, które mogą być przystosowane do wykonywania odwiertów rdzeniowych w różnych materiałach budowlanych. Polecamy wiertła o dowolnie wybranej średnicy, długości i rodzaju uchwytu, które są dopasowane do każdego typu ścieralności materiału. Dostępne w naszym sklepie internetowym koronki diamentowe doskonale spełnią swoje podstawowe zadanie, co umożliwi wykonanie prac, bez potrzeby poddawania tych akcesoriów częstej regeneracji. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także zestaw otwornic koronkowych. To komplet akcesoriów, które można zastosować do nawiertów, wykonywanych w cegłach, murach, lekkich materiałach budowlanych, płytach z karton – gipsu, czy glazurze.

Wytrzymałe wiertnice do betonu to nowoczesne urządzenia, które są przydatne nie tylko w firmach zajmujących się remontami czy pracami wykończeniowymi. Sprzęt ten sprawdzi się także w domu, kiedy wymagane jest dokonanie nawiertów w różnego rodzaju materiałach budowlanych.