Młoty wyburzeniowe

Młot udarowy wyburzeniowy

Młot udarowy wyburzeniowy

Młot wyburzeniowy PM-MWB to innowacyjne urządzenie o bardzo dużej mocy roboczej – 3300 W oraz niezwykle dużej sile udaru – 65 J.

Młot udarowy

Młot udarowy

Młot udarowy, wyburzeniowy o wytrzymałej konstrukcji.
Wyjątkowo wysoka udarność do 65 dżuli.

Młot udarowy wyburzeniowy

Młot udarowy wyburzeniowy

Młot wyburzeniowy rekomendowany do ciężkich zastosowań – prac wyburzeniowych i rozbiórkowych.

Młoty wyburzeniowe

Wysokiej jakości narzędzia, którymi są młoty wyburzeniowe to sprzęt dedykowany osobom, prowadzącym firmy budowlane, remontowe i wykończeniowe. Urządzenia to przydają się także domowym majsterkowiczom, którzy samodzielnie zajmują się przeróbką posiadanych pomieszczeń.

Solidne młoty wyburzeniowe stanowią łatwe w obsłudze elektronarzędzia, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Stanowi to gwarancję ich efektywności, jak również odporności na maksymalne przeciążenia mechaniczne, jakie występują w trakcie prowadzenia prac w różnego typu pomieszczeniach. Atestowane i certyfikowane młoty wyburzeniowe z naszego podstawowego asortymentu, mogą przydać się do prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych, prowadzonych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. To sprzęt odporny na działanie wielu niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak również intensywną, wielogodzinną eksploatację. Młoty wyburzeniowe z naszego podstawowego asortymentu sprawdzają się w różnego typu pracach, zarówno w tych ogólnobudowlanych czy rozbiórkowych, prowadzonych w budynkach biurowych, jak i w mieszkalnych lub w obiektach komercyjnych. Oferowane przez nas wysokiej jakości młoty wyburzeniowe zostały wykonane z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. To gwarancja ich wydajności, jak również szybkości działania. Produkty te posiadają krótki czas skoku tłoków o dużej średnicy, co umożliwia precyzyjne, mocne uderzenie. Dzięki temu prace wyburzeniowe, rozbiórkowe i ogólnobudowlane, są skrócone do wymaganego minimum.

Młoty wyburzeniowe – atestowane i certyfikowane elektronarzędzia

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są młoty kruszące. To elektronarzędzia posiadające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty jakości, co potwierdza ich wysoką jakość. Sprzęt ten składa się z wytrzymałych podzespołów, odpornych na wilgoć czy też inne czynniki zewnętrzne. Proponowane przez nas młoty kruszące to narzędzia elektryczne, wyróżniające się komfortową obsługą. Produkty te charakteryzują się najlepszym stosunkiem mocy do relatywnie niskiej wagi, a także wysoką energią wydmuchu i bardzo niskim poziomem emitowanego hałasu. Polecane przez nas młoty kruszące mogą posiadać wewnętrzne komponenty, które zostały zatopione w oleju hydraulicznym, co przedłuża ich trwałość i eliminuje problem częstej konserwacji czy też regulacji. Układ hydrauliczny, który mają młoty kruszące jest całkowicie zamknięty. Dzięki temu z tych elektronarzędzi nie wydobywają się żadne opary dymne czy też mgły olejowe, mogące negatywnie wpłynąć na układ oddechowy operatora tych maszyn. Wysokiej jakości młoty kruszące to elektronarzędzia wyposażone w uchwyty antywibracyjne. Elementy te pochłaniają całą energię z uderzenia, zapewniając maksymalny komfort użytkowania tego sprzętu przez operatora, bez względu na posiadane przez niego doświadczenie w wykonywaniu tego typu działań. To narzędzia zaprojektowane, zarówno do lekkich, jak i średnich prac wyburzeniowych, budowlanych i remontowych. Młoty kruszące są wyposażone są w specjalne system blokowania, który zatrzymuje wbijanie końcówki w trakcie prowadzenia prac na różnego typu powierzchniach.

Dobrej jakości młot kujący i udarowy

W pracach budowlanych, rozbiórkowych i wykończeniowych przyda się także młot kujący i udarowy. Tego typu elektronarzędzia są dostępne w naszym sklepie internetowym, w bardzo przystępnej cenie. Ich wysoka jakość została potwierdzona atestami, certyfikatami, jak również testami wytrzymałościowymi, przeprowadzonymi w niezależnych ośrodkach badawczych. Dostępny w naszej ofercie młot kujący to elektronarzędzie znanej i cenionej firmy. Produkt ten posiada odpowiednio zaprojektowany uchwyt, co podwyższa komfort jego używania, nawet przez wiele godzin. Proponowany przez nas młot kujący ma wysoką energię udaru. To produkt wyposażony w system antywibracyjny. Może być on zamknięty w poręcznej walizce transportowej z schowkiem na dodatkowe akcesoria, co umożliwia zabieranie tego elektronarzędzia w dowolnie wybrane miejsc. Proponowany młot kujący może przydać się, nawet do bardzo ciężkich prac wyburzeniowych. Umożliwia on dłutowanie, rozłupywanie i wyburzanie różnego typu konstrukcji, wykonanych między innymi z cegły, betonu czy cementu. Warto zwrócić uwagę także na młot udarowy. To elektronarzędzie przeznaczone do lżejszego dłutowania. Może ono posiadać wyposażenie podstawowe w postaci szpiczaka, rękojeści, smaru w tubie, sukna maszynowego i walizki narzędziowej. To wyrób objęty długoletnią gwarancją producenta na jego bezawaryjne działanie. Oferowany przez nas młot udarowy wyróżnia się stosunkowo niską wagą i mocną obudową. Produkt ten ma kompaktowe wymiary, co ułatwia pracę nawet w trudnych pozycjach, na przykład podczas trzymania tego elektro- sprzętu nad głową.

Prace rozbiórkowe, wyburzeniowe i ogólnobudowlane nie mogą obejść się bez odpowiednio dobranego sprzętu. Zadanie to spełnią młoty wyburzeniowe znanych i cenionych producentów.